Haberler

Biyologlar Kanunu ve Diğer Kanun Teklifleri Hakkında Önemli Duyuru

Meslektaşlarımızın hak kayıplarının geri alınması ve yetki mücadelesi derneğimiz tarafından kararlılık içerisinde devam etmektedir. Bildiğiniz üzere itinayla üzerinde durmuş olduğumuz ve siz meslektaşlarımızın da görüşlerini alarak özenle hazırlamış olduğumuz Biyologlar Kanun Taslağımız Meclise sunulmak üzere meslektaşımız ve Milletvekilimiz Sayın Metin BULUT’a takdim edilmiştir. Kendisi bu konunu üzerinde özenle durmuş derneğimize ve mesleğimize desteğini hiçbir zaman eksik etmemiştir.

Değerli meslektaşımız ve Elazığ Milletvekili Sayın Metin BULUT eşliğinde, Derneğimiz tarafından AK Parti Genel Sekreteri Sayın Fatih ŞAHİN ziyaret edilmiş, kendisine Biyologlar Kanun Taslağımız hakkında bilgi verilmiştir. Ayrıca mesleğimize olan ilginin yeteri kadar verilmediği, hak ve yetkilerimizin elimizden alınarak geri iade edilmesi hususunda da bilgilendirmeler yapılmış ve problemlerle birlikte çözüm önerileri de aktarılmıştır. Bu kapsamda özellikle kanun çalışmalarımızda bizleri yalnız bırakmayacağını ve hak kayıplarımız konusunda desteklerini de esirgemeyeceğini bildirmiştir.

Bu süreç içerisinde hiçbir zaman bizi yalnız bırakmayan değerli Milletvekilimiz Sayın Metin BULUT’a ve kıymetli zamanlarını bize ayırarak desteğini esirgemeyen AK Parti Genel Sekreteri Sayın Fatih ŞAHİN’e camiamız adına şükranlarımızı sunarız.

Biyologlar Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu

Eklenme Tarihi : 21 Şubat 2020